با ما در تماس باشید

4566 -031

آموزش طراحی سایت در اصفهان
آموزش طراحی سایت در اصفهان
آموزش طراحی سایت در اصفهان

در عصری که ارتباط و فعالیت در بستر اینترنت حرف اول را می‌زند، جای شکی وجود ندارد که مالکیت وب‌سایت حرفه‌ای از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در حالی که بسیاری از کسب و کارها در چند سال اخیر برای ادامه حیات خود به اینترنت روی آورده‌اند و برای طراحی سایت هزینه می‌کنند، آشنایی با طراحی سایت می‌تواند یک شغل و تخصص پردرآمد به شمار رود. به طور کلی، آموزش طراحی سایت به شما کمک می‌کند در میان متخصصان باسابقه فعالیت کنید و با کسب تجربه لازم برای دریافت پروژه‌های بزرگ‌تر اقدام کنید. آموزش طراحی سایت در اصفهان می‌تواند با تربیت متخصصان و افراد با استعداد نقش مهمی در انقلاب تکنولوژی عصر حاضر بازی کند.

فراموش نکنید که هر سایت یک رسانه منحصر به فرد است و شما می‌توانید طراح این رسانه باشید. در حال حاضر بازار طراحی سایت نسبت به سال‌های گذشته رونق بیشتری پیدا کرده است و متخصصان این رشته از درآمد بسیار بالایی برخوردار هستند. اگر قصد دارید از طریق آموزش طراحی سایت در اصفهان به عنوان یک متخصص درآمد خود را افزایش دهید، با سایت اصفهان همراه باشید.

آموزش طراحی سایت در اصفهان

حداقل دانش مورد نیاز برای طراحی سایت

طراحی سایت به دانش و مهارت‌های گوناگونی نیاز دارد. داوطلبان یادگیری طراحی سایت این مهارت‌ها را در دوره‌های آموزشی حضوری و یا از طریق کلاس‌های آنلاین فرا می‌گیرند. یک طراح سایت باید بتواند سایتی را طراحی کند که به سادگی نیازهای مختلف کاربر را بر طرف کند. با سایت اصفهان از حداقل دانش مورد نیاز برای طراحی سایت آگاه شوید.

 • اصول طراحی: ممکن است برخی از داوطلبان آموزش طراحی سایت در اصفهان به صورت ذاتی دارای استعداد هنری باشند، اما آگاهی از اصول اولیه طراحی منجر به خلق یک سایت زیبا و کاربردی می‌شود. اصول طراحی سایت چیدمان عناصر بصری صفحات سایت را تعریف می‌کند.
 • تایپوگرافی: آشنایی با تایپوگرافی نیز به عنوان حداقل دانش مورد نیاز برای طراحی سایت شناخته می‌شود. وزن و هندسه کلمات مورد استفاده در سایت معنا را انتقال می‌دهند و طراح سایت باید با انتخاب مناسب‌ترین تایپوگرافی که با هدف کسب و کار مورد نظر در ارتباط است، پیام کارفرما را با سرعت بیشتری به مخاطبان هدفش منتقل کند.
 • ترکیب‌بندی صفحه: جلوه‌های بصری، نوع چیدمان متن صفحات و دیگر عناصری که یک صفحه را پر می‌کنند نیازمند ترکیب‌بندی تخصصی هستند. این بدان معناست که محتوای سایت باید به نحوی به بازدیدکننده نشان داده شود که نظر آنها را به راحتی به خود جلب کند، ساده و خوانا باشد و در نهایت بتواند نیاز کاربر را برآورنده کند. کنتراست متعادل، استفاده منطقی از فضای منفی و چینش عناصر بصری یک چیدمان خوب را شکل می‌دهند.
 • نرم افزارهای طراحی: یک طراح سایت موفق به نرم افزارهای مختلف طراحی تسلط دارد. کاربردی‌ترین این نرم افزارها شامل Photoshop، Adobe Illustrator و Figma می‌شود. آشنایی با اصول اولیه ویرایش تصاویر مختلف به وسیله نرم افزارهای طراحی توانایی شما را به عنوان یک طراح حرفه‌ای سایت افزایش می‌دهد.
 • سیستم‌های مدیریت محتوا: سیستم‌های مدیریت محتوا که با اختصار CMS نیز شناخته می‌شود به عنوان حداقل دانش مورد نیاز برای طراحی سایت مطرح می‌شود. این سیستم‌های مدیریت محتوا به طراح سایت کمک می‌کند در کوتاه‌ترین زمان ممکن محتوای موجود در سایت را به‌روزرسانی کند. سیستم‌های مدیریت محتوا با برخورداری از یک قالب ویژه این امکان را برای طراح سایت فراهم می‌کنند که به سادگی محتوا تولید کنند و در صورت نیاز آنها را ویرایش کنند.
 • تجربه کاربری: تجربه کاربری به واکنش بازدید کننده در مواجه با طراحی سایت اشاره دارد. هدف اصلی تجربه کاربری یا UX شکل دادن به تجربه بازدید کننده در زمان تعامل با سایت است. به عنوان مثال، از بهترین روش‌های بهبود تجربه کاربری می‌توان به طرح بندی مرتب و ایجاد محتوای سازمان‌دهی شده و طراحی مخصوص مخاطب هدف و انتشار اطلاعات مورد نیاز آنها اشاره کرد. آموزش طراحی سایت در اصفهان با آموزش تخصص‌های کاربردی در زمینه UX شما را به عنوان یک متخصص طراحی سایت روانه بازار کار می‌کند.

آموزش طراحی سایت در اصفهان

مدت زمان مورد نیاز برای طراحی سایت

یکی از سؤالات داوطلبان آموزش طراحی سایت در اصفهان و همچنین کارفرمایان این است که مدت زمان مورد نیاز برای طراحی سایت چقدر است. برای پاسخ به این سؤال لازم است به این درک دست پیدا کنیم که هر سایتی از طراحی منحصر به فردی برخوردار است. علاوه بر این، ما به درستی نمی‌دانیم که پروژه طراحی سایت مورد نظر چه متغیرهایی دارد. به عنوان مثال، طراح سایت علاوه بر اینکه لازم است از تخصص‌های خود برای طراحی سایت استفاده کند، گاهی اوقات نیازمند تخصص افراد یا تیم‌های دیگری است که باید با آنها همکاری کند. ارائه طرح اولیه سایت و دریافت نظرات و بازخوردهای کارفرما نیز نقش مهمی در مدت زمان مورد نیاز برای طراحی سایت دارد.

گاهی اوقات مواردی که باید توسط طراح سایت تغییر کند و اصلاح شود به قدری زیاد است که از طراحی سایت بیشتر زمان می‌برد. علاوه بر این، بسیاری از طراحان سایت برای انتشار محتوای مورد نیاز کارفرما با شرکت‌هایی همکاری می‌کنند که به صورت تخصصی به تولید محتوا می‌پردازند. این نوع همکاری‌ها باعث می‌شود تعیین زمان دقیق برای طراحی سایت تا حدودی دشوار شود. علاوه بر موارد ذکر شده، گاهی طراح سایت برای کاهش هزینه‌های کارفرما از تمپلیت‌های آماده استفاده می‌کند و پس از نیازسنجی کسب و کار مورد نظر، برای بهبود و ارتقا سایت، افزونه‌های خاصی را به سایت می‌افزاید و امکانات سایت را افزایش می‌دهد.

با این وجود مدت زمان مورد نیاز طراحی سایت را می‌توان از زمان شروع تا فعال کردن آن حداقل ۱۴ هفته تخمین زد. این مدت زمان شامل ۳ هفته بررسی و درک نیازهای کارفرما، ۶ هفته طراحی سایت، ۳ هفته توسعه اولیه سایت و ۲ هفته ویرایش و اصلاح سایت می‌شود. یک طراح سایت با ایجاد برنامه زمانی کاربردی و قابل پیگیری کار خود را شروع می‌کند. لازم به ذکر است ۱۴ هفته مورد بحث بدون در نظر گرفتن ارتباط و همکاری با تیم‌های توسعه دهندگان سایت و تیم تولید محتوا تخمین زده شده است. در غیر این صورت مدت زمان طراحی یک سایت می‌تواند تا ۶ ماه افزایش پیدا کند.

آموزش طراحی سایت در اصفهان

سرفصل های آموزش طراحی سایت

سرفصل‌های آموزش طراحی سایت در اصفهان شامل موارد زیر می‌شود:

 • UX/UI و طراحی بصری: داده‌های به دست آمده از میزان رضایت کاربران اینترنت نشان می‌دهد که ۷۵ درصد آنها بر اساس ظاهر سایت اعتبار شرکت‌ها را مورد قضاوت قرار می‌دهند. این موضوع حاکی از این است که طراحان سایت با افزایش UX یا تجربه کاربر و UI یا واسط کاربری می‌توانند بر تصمیم مخاطبان هدف کسب و کارهای مختلف تأثیر بگذارند. علاقه‌مندان به دوره‌های آموزش طراحی سایت در این کلاس‌های ارزشمند با روان‌شناسی رنگ، سیستم‌های شبکه، تایپوگرافی، چیدمان صفحات، فضاهای منفی، تأثیر فونت‌ها بر سایت و موارد مشابه، آشنا می‌شوند و بر اساس آنها یک سایت کاربرپسند و جذاب طراحی می‌کنند.
 • تئوری رنگ: از میان تمامی عناصر طراحی سایت، رنگ قوی‌ترین تأثیر را بر تجربه کاربر و قابلیت استفاده از وب‌سایت می‌گذارد. طراحان سایت برای دستیابی به موفقیت باید اصول اولیه تئوری رنگ را بشناسند و بر آن مسلط باشند. تئوری رنگ شامل روان‌شناسی رنگ، نحوه ساخت یک پالت رنگ و همچنین مفاهیمی نظیر کنتراست و شدت رنگ می‌شود. با وجود اینکه تصور می‌شود تسلط بر تئوری رنگ نیازمند سال‌ها تجربه در زمینه طراحی سایت است، اما شما به راحتی می‌توانید با شرکت در دوره‌های آموزشی طراحی سایت در اصفهان با مباحث ابتدایی تئوری رنگ آشنا شوید و اولین وب‌سایت‌های خود را طبق این علم کاربردی طراحی کنید.
 • HTML و CSS: نحوه به کارگیری هر دو زبان HTML و CSS نیازمند آموزش و تمرین است. شرکت‌کنندگان دوره‌های آموزشی طراحی سایت با ساختار و سبک این زبان‌ها آشنا می‌شوند و پس از گذراندن این دوره‌های ارزشمند به راحتی می‌توانند سایت‌های معتبری را به وسیله زبان‌های ذکر شده طراحی کنند. HTML و CSS از زبان‌های اصلی طراحی سایت به شمار می‌روند و یادگیری آنها به تمامی علاقه‌مندان به طراحی سایت به شدت توصیه می‌شود. علاوه بر این، تسلط بر زبان‌های دیگری نظیر Python، JavaScript، C++ و Swift می‌تواند موفقیت طراحان سایت را در بازار رقابتی طراحی و توسعه سایت تضمین کند.
  وب‌ هاستینگ و سیستم‌های مدیریت کامپیوتر: هر وب‌سایت از مجموعه‌ فایل‌های تصویری، اسکریپت‌های برنامه نویسی، اسناد، ویدئوها و موارد دیگر تشکیل شده است که با یکدیگر در ارتباط هستند. تمامی فایل‌های ذکر شده در بخشی از سایت قرار می‌گیرند که وب هاستینگ یا فضای اجاره‌ای شبکه اینترنت نامیده می‌شود. طراحان موفق سایت ابزارهای وب هاستینگ را به خوبی می‌شناسند و در استفاده از آنها هیچ مشکلی ندارند. در نتیجه از مهم‌ترین سرفصل‌های آموزش طراحی سایت می‌توان به نحوه کار با وب‌ هاستینگ که محتوای سایت و عملکردهای پشتیبان را در خود جای داده‌اند، اشاره کرد.
 • ناوبری: نحوه تعامل کاربران با سایت و محصولات، ناوبری یا جهت‌یابی نامیده می‌شود. از مهم‌ترین سرفصل‌های آموزش طراحی سایت می‌توان به ناوبری اشاره کرد. تجزیه و تحلیل و ایجاد مسیرهایی که از طریق آن کاربر بتواند در سایت حرکت کند و به پرسش‌های خود پاسخ دهد، نقش مهمی در میزان رضایت او ایفا می‌کند. طراح سایت به درستی می‌داند عناصر ناوبری را در کدام قسمت‌های سایت جانمایی کند تا بتواند از طریق آنها کاربر را به مقصد مورد نظر هدایت کند. هر چه سرعت دریافت پاسخ بازدیدکننده سایت افزایش پیدا کند، تجربه کاربری بهتری حاصل می‌شود که در پی آن امکان بازدید مجدد و افزایش ترافیک سایت افزایش می‌یابد.
  بهینه سازی موتورهای جستجو: یکی دیگر از مباحثی که در دوره‌های آموزش طراحی سایت در اصفهان آموزش داده می‌شود، بهینه سازی موتورهای جستجو یا سئو است. طراحان سایت باید در هنگام طراحی یک سایت کاربردی بر روی مواردی نظیر افزایش سرعت سایت، چیدمان صحیح صفحات، ساختار و عملکرد سایت متمرکز شوند. یک طراح سایت موفق با اصول بهینه سازی موتورهای جستجو آشنایی کامل دارد و برای بهبود وضعیت سئو تلاش می‌کند.
 • دیجیتال مارکتینگ: یک طراح سایت آموزش دیده در دوره‌های آموزش طراحی سایت در اصفهان از اهمیت دیجیتال مارکتینگ اطلاعات کافی دارد. طراحی استراتژی‌های دیجیتال مارکتینگ و آگاهی از نحوه عملکرد عناصر مختلف سایت در دیجیتال مارکتینگ می‌تواند موفقیت شما را تضمین کند.
 • مهارت‌های فردی: در دور‌‌ه‌های آموزش طراحی سایت در اصفهان، علاوه بر مهارت‌های فنی که به شما آموزش داده می‌شوند، مهارت‌های فردی ارزشمند ارتباطات و مدیریت زمان نیز در سرفصل‌های آموزشی مشاهده می‌شوند. یادگیری نحوه ایجاد ارتباط حرفه‌ای و تأثیر گذار با کارفرما به شما کمک می‌کند در حرفه طراحی سایت پیشرفت کنید. اگر به عنوان یک طراح سایت نتوانید تعامل مناسبی با کارفرما برقرار کنید، هر چقدر در شغلتان متخصص باشید باز هم نمی‌توانید به رشد مورد نظر دست پیدا کنید. علاوه بر ارتباطات، مدیریت زمان نیز می‌تواند به موفقیت شما در تخصص پردرآمد طراحی سایت کمک قابل توجهی بکند. اینکه به تاریخ‌های هدف پایبند باشید و در زمان‌های تعیین شده گزارشات هفتگی یا ماهانه طراحی سایت را به کارفرما ارائه دهید نیازمند آموزش و تمرین بسیار است.
 • مدیریت پروژه: مدیریت پروژه‌، که شامل تعیین تاریخ‌های هدف و تقسیم وظایف می‌شود یکی از مهارت‌های کلیدی در طراحی سایت است. شما در دوره‌های آموزش طراحی سایت در اصفهان با مباحث مدیریت پروژه و بایدها و نبایدها آشنا خواهید شد و در نهایت پروژه طراحی سایت را با نظم و زمان بندی دقیق به اتمام خواهید رساند.

آموزش طراحی سایت در اصفهان

آموزش طراحی سایت در اصفهان با سایت اصفهان

سایت اصفهان با برگزاری دوره‌های آموزش شخصی طراحی سایت در اصفهان قصد دارد افراد مستعد و سخت‌کوش بیشتری را وارد بازار پردرآمد طراحی سایت کند. هدف اصلی سایت اصفهان از برگزاری این دوره‌های ارزشمند انتشار سال‌ها تجربه فعالیت در این رشته و جذب نیروی کار متخصص است. یکی از شگفت‌انگیزترین نکات در مورد آموزش طراحی سایت در اصفهان با سایت اصفهان این است که بتوانید خودتان رئیس خودتان شوید. برای انجام این کار تنها کافی است پس از اتمام این دوره‌های حرفه‌ای به عنوان یک فریلنسر وارد بازار کار شوید، بر اساس سلیقه خود پروژه‌ها را قبول کنید، ساعت ورود و خروج نداشته باشید و در نهایت از پیشرفت صفر تا صدی یک سایت لذت ببرید. شما همچنین می‌توانید پس از گذراندن آموزش طراحی سایت در اصفهان با سایت اصفهان و طراحی چند سایت مختلف خلاقانه‌تر عمل کرده و دوره‌های آموزشی خود را طراحی کنید. از همه مهم‌تر اینکه هزینه آموزش طراحی سایت نسبت به درآمدی که قرار است در آینده به دست آورید قابل قیاس نیست. اگر به طراحی سایت علاقه دارید و می‌خواهید در کمترین زمان ممکن یک تخصص پردرآمد را فرابگیرید، بی‌شک آموزش طراحی سایت در اصفهان با سایت اصفهان مناسب‌ترین گزینه برای شما عزیزان است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و حضور در دوره‌های آموزشی سایت اصفهان ، با ما تماس حاصل فرمایید.