با ما در تماس باشید

4566 -031

طراحی سایت انگلیسی اصفهان
طراحی سایت انگلیسی اصفهان
طراحی سایت انگلیسی اصفهان

راه اندازی کسب و کار در سطح بین المللی اقدام بزرگی به حساب می آید. برای راه اندازی یک کسب و کار بین المللی باید بتوان فرایند معرفی و تبلیغات را در حد بین الملل انجام داد. اصلی ترین روشی که می توان از آن برای معرفی خود به دنیای خارج از کشور به کار برد، طراحی سایت انگلیسی و راه اندازی آن است. ممکن است این گونه به نظر برسد که طراحی سایت انگلیسی دشوارتر از وبسایت های فارسی زبان باشد. اما بهتر است بدانید که طراحی سایت انگلیسی را می توان به مراتب ساده تر از سایت های فارسی پنداشت. این مساله با وجود ابزارهای رایگان و به طور خاص پلتفرم وردپرس، چندان سخت به نظر نمی رسد.
اما نکته اصلی در بحث طراحی سایت انگلیسی و راه اندازی آن این است که این نوع وبسایت نیز دقیقا مشابه با وبسایت های فارسی باید بهینه سازی و سئوی مناسبی داشته باشد. در واقع، هدف از طراحی و راه اندازی سایت انگلیسی تنها به معنای داشتن یک سایت به زبان دیگر نیست. بلکه هدف اصلی قرار گرفتن در یک میدان رقابت بزرگتری است که باید برای یکه تاز بودن در آن، تلاش بیشتری به خرج داد. بنابراین فرایند طراحی وبسایت انگلیسی، راه اندازی آن و بالا آوردن سایت تا رتبه های بالای گوگل را نباید دست کم گرفت. پشتیبانی سایت در اصفهان توسط سایت اصفهان با هزینه ای معقول صورت می گیرد.

طراحی سایت انگلیسی اصفهان

ویژگی های اصلی یک سایت انگلیسی

طراحی سایت انگلیسی باید به کمک دامنه و هاست مناسب انجام گیرد. انتخاب یک نام مناسب و قابل فهم در زبان های مختلف نیز کمک می کند تا نام وبسایت راحت تر در خاطر افراد باقی بماند.
جهت فونت در وبسایت انگلیسی نیز برخلاف سایت های فارسی زبان، از چپ به راست است. از آن جا که پلتفرم هایی مانند وردپرس بر اساس زبان انگلیسی طراحی شده اند، بنابراین، به نظر می رسد که طراحی سایت انگلیسی با این پلتفرم ساده تر باشد.
از سوی دیگر، در طراحی سایت انگلیسی باید به شخصی سازی سایت توجه ویژه ای داشت. انتخاب ترکیب رنگ زیبا، استفاده از فونت های انگلیسی جذاب، طراحی لوگوی مناسب و مواردی از این قبیل، در شخصی سازی سایت نقش بسزایی دارند. این گونه مسائل به شما کمک می کنند تا بعدها وبسایت خود را با همین نشانه ها به افراد معرفی کنید. این یعنی در همه شبکه های اجتماعی، برای بازاریابی کالا و خدمات خود می توانید از نشان های مختص وبسایت خود (رنگ، فونت، لوگو و …) استفاده کنید. کلاس سایت اصفهان آموزش های مفیدی را به شما جهت یادگیری سئو ارائه می دهد.

طراحی سایت انگلیسی اصفهان

مزایای طراحی سایت انگلیسی به جای استفاده از ماژول های مترجم اتوماتیک

طراحی سایت انگلیسی و راه اندازی آن به معنای ایجاد سایتی جداگانه و مستقل از وبسایت فارسی است. البته بسیاری از شرکت ها یا فروشگاه ها از قابلیت های Google Translate استفاده می کنند. یعنی به کمک این قابلیت، مقاله های فارسی خود را به صورت اتوماتیک ترجمه کرده و بر روی وبسایت خود نمایش می دهند. اما این مساله، علی رغم کاهش هزینه طراحی سایت انگلیسی و راه اندازی آن، معایبی نیز دارد. برای مثال، کیفیت ترجمه اتوماتیک نسبت به محتوای انگلیسی واقعی بسیار پایین تر خواهد بود. این مساله در تولید محتواهای تخصصی اهمیت بیشتری پیدا خواهد کرد.
به این ترتیب، بهتر است بر اساس بودجه و هدف طراحی سایت انگلیسی، از یک تیم حرفه ای مانند سایت اصفهان کمک بگیرید. این نکته را در نظر داشته باشید که هر چه سایت و محتوای آن کیفیت بیشتری داشته باشند، در طولانی مدت تاثیرات بهتری بر بازاریابی و فروش کالا و خدمات شما خواهند داشت.

طراحی سایت انگلیسی اصفهان

طراحی سایت انگلیسی اصفهان در سایت اصفهان

برای طراحی سایت انگلیسی ابتدا باید هدف خود از راه اندازی سایت را تعیین نمایید. در واقع، سایت انگلیسی را می توان به عنوان یک سایت فروشگاهی، شرکتی یا شخصی، طراحی و راه اندازی نمود. طراحی هر وبسایت باید بر اساس نیازهای کارفرما انجام گیرد.
برای مثال، طراحی سایت انگلیسی شخصی عمدتا با هدف تبادل اطلاعات است. در حالی که یک وبسایت شرکتی به دنبال معرفی محصولات و خدمات خود به مردم در سرتاسر دنیا خواهد بود. برای افرادی که قصد راه اندازی فروشگاه اینترنتی دارند نیز باید طراحی وبسایت انگلیسی به گونه ای باشد تا خریدار بتواند کالا، خدمات یا لینک دانلود را به راحتی خریداری نماید. در هر حال، برای طراحی سایت انگلیسی با هر هدفی در اصفهان یا هر شهر دیگری می توانید از تیم سایت اصفهان کمک بگیرید. تجربه بالای تیم سایت اصفهان در طراحی سایت انگلیسی و راه اندازی آن، به بالابردن کیفیت وبسایت کمک شایانی خواهد کرد.

طراحی سایت انگلیسی اصفهان

مدت زمان پیاده سازی یک سایت انگلیسی

طراحی سایت انگلیسی و راه اندازی آن فرایند نسبتا زمانبری است. مدت زمان مورد نیاز برای طراحی یک سایت انگلیسی فروشگاهی، شخصی یا شرکتی با یکدیگر تفاوت دارند. برای مثال، طراحی یک سایت شرکتی انگلیسی 10 روز تا 2 هفته زمان می برد. این در حالی است که یک وبسایت فروشگاهی برای طراحی به 2 تا 4 هفته زمان نیاز دارد. البته برای افراد یا شرکت هایی که تنها به دنبال ترجمه محتواهای وبسایت خود به زبان انگلیسی هستند، می توان در یک هفته کار را به اتمام رساند. هر چند این مساله نیز به نوع محتوا و حجم آن بستگی خواهد داشت.
در نظر داشته باشید که طراحی سایت انگلیسی شامل انتخاب ترکیب رنگ، انتخاب فونت، تولید محتوای انگلیسی اولیه و بهینه سازی سایت از نظر سرعت و سئو باید با بهترین کیفیت انجام گیرد. بنابراین با صرف کمی زمان بیشتر مسلما بازده کار بالاتر خواهد رفت. شما عزیزان می توانید علاوه بر خدمات یاد شده برای اطلاع از قیمت طراحی سایت در اصفهان با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.