با ما در تماس باشید

4566 -031

طراحی سایت صنعتی اصفهان
طراحی سایت صنعتی اصفهان
طراحی سایت صنعتی اصفهان

طراحی سایت صنعتی فراتر از مباحث زیبایی شناختی و عملکردی وب‌سایت است. طراحی سایت صنعتی به کسب و کارهای اصفهانی حیات دوباره می‌بخشد، فروش آن ها را افزایش می‌دهد و در نهایت می‌تواند با بیشترین تأثیر در کمپین‌های تبلیغاتی برندهای اصفهانی را نسبت به رقبا متمایز کند.

اگر در بخش‌های مختلف صنعت کشور عزیزمان مشغول به فعالیت هستید و قصد دارید برای بیشتر دیده‌ شدن خدمات و محصولات با ارزشتان برای طراحی سایت صنعتی اقدام کنید، با سایت اصفهان همراه باشید.

مشخصات سایت صنعتی

به طور کلی ساختار اصلی سایت‌ها تفاوت چندان زیادی با یکدیگر ندارند و تنها محتوای متنی و تصویری آنها با یکدیگر متفاوت است. با این وجود، به شما پیشنهاد می‌کنیم پیش از اقدام به استخدام تیم طراحی سایت صنعتی اصفهان از ویژگی‌ها و مشخصات سایت صنعتی اطلاعات کافی داشته باشید تا بتوانید شرکت‌های مختلف طراحی سایت را با یکدیگر مقایسه کرده و در نهایت برترین گزینه را انتخاب کنید. از مهمترن مشخصات سایت صنعتی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • فونت و تایپوگرافی خوانا
  زمانی که صحبت از سایت‌های صنعتی به میان می‌آید بیشتر طراحان به سمت پیچیده‌تر کردن فونت‌ها و تایپوگرافی می‌روند. با این وجود توصیه می‌شود طرح‌هایی که در آن خوانایی و انتخاب رنگ‌های ساده برای پس زمینه را مد نظر قرار گرفته شده‌اند در اولویت قرار بگیرند. با توجه به اینکه فونت نشان دهنده شخصیت برند صنعتی شما است، بهتر است برای انتخاب فونت‌ها و رنگ‌ها عجله نکنید. پشتیبانی سایت در اصفهان توسط سایت اصفهان با هزینه ای معقول صورت می گیرد.

مشخصات سایت صنعتی

 • تعداد گزینه‌های منو
  سایت‌های صنعتی باید کالاها و محصولات کارخانجات و شرکت‌های تولید را در معرض دید مشتریان قرار دهند. با این وجود توصیه می‌شود که تمامی محصولات را به گروه‌های مختلف تقسیم بندی کنند و سر گروه آنها را در گزینه منو تعریف کنند. این کار باعث می‌شود تمامی محصولات به خوبی دیده‌ شوند و در دسترس مشتری قرار بگیرند. به طور کلی، سایت‌های صنعتی موفق از این ترفندها برای کاربردی شدن استفاده می‌کنند.
 • آیکون‌های ناوبری
  سایت‌های صنعتی به دلیل برخورداری از تصاویر بزرگ و توضیحات فراوان ماشین آلات، محصولات و خدمات می‌توانند پیمایش دشواری را برای کاربران خود ایجاد کنند. به همین سایت‌های صنعتی از آیکون‌های ناوبری در بخش‌هایی استفاده می‌کنند که در معرض دید مخاطبان قرار دارند. شرکت‌های طراحی سایت صنعتی اصفهان با بررسی وب‌سایت‌های رقبای موفق شما و با ایجاد تغییرات کاربردی، وب‌سایت شما را به یک وب‌سایت تخصصی صنعتی تبدیل می‌کنند.
 • معرفی محصولات و اطلاع رسانی
  مهمترین هدف ایجاد و راه اندازی یک سایت، با هر موضوعی، ارائه اطلاعات مفید به مخاطبان هدف است. با توجه اینکه محتوای سایت‌های صنعتی می‌تواند شامل بروشور و کاتالوگ شود، طراحی کاربردی و در عین حال زیبای سایت می‌تواند تأثیر قابل توجهی بر تصمیم مخاطب بگذارد. در نظر داشته باشید که افراد با اهداف مختلفی از جمله اخذ نمایندگی تا استعلام قیمت یک محصول کوچک وارد سایت شما می‌شوند، در نتیجه باید تمامی توضیحات به بهترین شکل ممکن وارد سایت صنعتی شما شده باشد.

مشخصات سایت صنعتی

طراحی سایت صنعتی سایت اصفهان

طی چند سال گذشته کسب و کارهای مختلفی فعالیت خود را در بستر اینترنت شروع کرده‌اند. جذب مشتری، معرفی محصولات و خدمات، راه‌های ارتباطی، تبلیغات ارزان قیمت، تنها بخشی از دستاورد شرکت‌هایی است که برای چندین سال به صورت مستمر در اینترنت فعالیت می‌کنند. اگر یک کارخانه بزرگ را مدیریت می‌کنید یا اگر در فکر ایجاد کسب و کار صنعتی خودتان هستید، لازم است برای افزایش آگاهی از برند تجاری خود و کانالی برای ارسال پیام‌های مالی و تجاری‌تان برای طراحی سایت صنعتی اقدام فرمایید.

سایت اصفهان با سال ها سابقه در زمینه طراحی سایت‌های صنعتی، آموزشی، پزشکی، تجاری، شخصی و طراحی سایت فروشگاهی اصفهان توانسته است در میان برترین شرکت‌های فناوری اطلاعات اصفهان جایگاه خود را بدست آورد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه سفارش طراحی سایت صنعتی و قیمت طراحی سایت در اصفهان، همین امروز با کارشناسان سایت اصفهان تماس حاصل فرمایید.

به طور کلی، وب‌سایت شما مهمترین جنبه‌ حضور آنلاین کسب و کار شما به شمار می‌رود و این موضوع باعث می‌شود طراحی حرفه‌ای و تخصصی وب‌سایت از اهمیت بالایی برخوردار شود. علاوه بر این، وب‌سایت شما جایی است که در آن سرنخ‌های تبدیل به وجود می‌آیند. مشتریان بالقوه می‌توانند با سوالات و نیازهای مختلف وارد سایت شما شوند و از خدمات و محصولات ارزشمند شما بهره‌مند گردند. بنابراین هر وجود هر گونه مشکل در سایت صنعتی شما می‌تواند به معنای از دست دادن تعداد قابل توجه مشتری باشد. کلاس سایت اصفهان آموزش های مفیدی را به شما جهت یادگیری سئو ارائه می دهد.

طراحی سایت صنعتی سایت اصفهان

یکی دیگر از مسائلی که باید مد نظر داشته باشید این است که کاربر گوگل پس از سرچ کلمات کلیدی‌اش و ورود به سایت صنعتی شما تنها ۵ ثانیه به شما اجازه می‌دهد که تحت تأثیر قرارش دهید. در غیر این صورت علاوه بر اینکه به سرعت از وب‌سایت شما خارج می‌شود، احتمال اینکه دوباره وارد آن شود بسیار کم خواهد بود. شما بدون استفاده از مزایای طراحی سایت صنعتی در اصفهان بازدیدکنندگان فراوانی را از دست می‌دهد، ترافیک سایت‌تان به کمترین حجم کاهش پیدا می‌کند و در آخر نیز هیچ استراتژی و تکنیک دیجیتال مارکتینگی نمی‌تواند شما را از این وضعیت نجات دهد. ناوبری و پیمایش صحیح بین صفحات سایت صنعتی، منوی کاربردی، اطلاعات تماس، رابط کاربری حرفه‌ای، زیبایی بصری و ظاهر ساده و مدرن عواملی هستند که تنها از طریق طراحی صنعتی حاصل می‌شوند؛ امکانات و ویژگی‌هایی که تیم سایت اصفهان و متخصصان آن به صورت کاملاً تخصصی و حرفه‌ای در اختیار شما قرار می‌دهند. تیم مجرب سایت اصفهان با بهترین طراحی سایت صنعتی، طراحی سایت پزشکی، طراحی سایت شرکتی در اصفهان محبوبیت ویژه ای بین مردم دارند.